Ģimenei

2016.gada 8. Augusts - 21
Veikals: RIMI

Neaizmirstami mirkļi kopā!

Pērc P&G produktus vismaz 10 EUR vērtībā un saņem dāvanu informācijas centrā!

Neaizmirstami mirkļi kopā!
Noteikumi

P&G Olimpisko spēļu kampaņa „Paldies Tev, Māmiņ!”

1. „Paldies Tev, Māmiņ!” ir lojalitātes programma, kas notiek no 2016. gada 8. augusta līdz 2016. gada 21. augustam visos RIMI veikalos, Latvijas Republikas teritorijā, un kuru organizē SIA „Partizanas” (reģ.Nr. 40003841811, juridiskā adrese Artilērijas iela 3-20A, Rīga, LV-1001) – turpmāk akcijas rīkotāji.

2. Preču izplatītājs: SIA “Sanitex”, reģ.Nr. 40003166842, juridiskā adrese Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas novads, LV-2111.

3. Akcijā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs jebkurā vecumā. Akcijas norises teritorija –RIMI veikali, visā Latvijas Republikas teritorijā.

4. Lai piedalītos akcijā un iegūtu kādu no garantētām balvām, periodā no 2016. gada 8. augusta līdz 2016. gada 21. augustam ir jānopērk jebkuri akcijas produkti noteiktā vērtībā: 

  • Nopērkot akcijas produktus 10 EUR vērtībā un vairāk, var saņemt vienu no divām piedāvātajām balvām: Gillette kosmētikas somiņu vai mikrošķiedras dvielīti;

5. Akcijas produkti: Pampers, WellaFlex, Head&Shoulders, Londa, Oral B, Blend-a-med, Gillette, Gillette Venus, Old Spice,  Ariel, Tide, Lenor,  Bonux, Fairy, Always, Naturella, Discreet, Ambi Pur, vai Safeguard produkti. 

6. Pircējam jāiesniedz viens pirkuma čeks, kurā ir norādīts akcijas produktu pirkums par nepieciešamo summu. 

7. Pircējam tiek piedāvāta iespēja saņemt jebkuru vienu no divām garantētām balvām (skat. 4. punktu).

8. Lai saņemtu garantēto balvu pircējam ir jāatnes un jāuzrāda pirkuma čeka oriģināls atbilstošajā vērtībā jebkurā RIMI veikalu informācijas centrā. RIMI apzīmogos un reģistrēs pirkuma čeku.

10. Garantētās balvas var saņemt līdz 2016. gada 21. augustam (ieskaitot).

11. Garantēto balvu daudzums šajā akcijā nav ierobežots.

12. Akcijas rīkotāji neatbild par garantēto balvu ieguvējam iespējami radītiem zaudējumiem, kas radušies, lietojot balvu.

13. Garantētā balva pēc dalībnieka pieprasījuma netiek aizvietota ar cita veida balvu un tās vērtība netiek kompensēta naudā.

14. Ja pircējs neievēro akcijas noteikumus un iesniedz viltotus pirkuma čekus vai čekus, kas nav oriģināli,vai arī, ja pirkumi ir izdarīti pirms vai pēc akcijas perioda, programmas rīkotāji vai balvu izsniedzēji (RIMI) patur tiesības neizsniegt balvu.

15. Visas pretenzijas par akcijas rīkošanu un/vai norisi jāsūta rakstiski akcijas rīkotājiem – SIA „Partizanas” Rīgā, Kr. Barona ielā nr.45/47, liters Nr.1 (2.stāvs), LV-1011, ar norādi „Paldies Tev, Māmiņ!” līdz 2016. gada 24. augustam, pilnībā izklāstot iebildumus un to pamatojumu, pievienojot dokumentus vai to kopijas, uz kurām ir atsaucies pretenzijā.

16. Akcijas organizētājs izskata pretenziju un atbild uz to 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Ja akcijas organizētājs uzskata pretenziju par pamatotu, tas atbildē norāda pretenzijas apmierināšanas kārtību un termiņus. Ja pretenzijas iesniedzēju neapmierina atbilde, tas var aizsargāt savas tiesības un tiesiskās intereses likumā noteiktā kārtībā.

17. Informācija par akciju būs pieejama veikalos, uz informatīvajām lapiņām pie akcijas produktu plauktiem.

Kupona teksts:

Apsveicam, Jūs piedalāties akcijā ar iespēju saņemt garantēto balvu. Uzzini vairāk: www.izdevigspirkums.lv