Ģimenei

2017.gada 6. Jūnijs - 5. Jūlijs
Veikals: MAXIMA

Neaizmirstami mirkļi visai ģimenei!

Pērc jebkurus Procter&Gamble produktus, krāj pirkumu čekus un apmaini tos pret dāvanu visai ģimenei!

Neaizmirstami mirkļi visai ģimenei!
Noteikumi

Pircēju lojalitātes programmas „Jauno ģimeņu klubs” noteikumi

1. „Jauno ģimeņu klubs” ir pircēju lojalitātes programma, kas notiek no 2017. gada 6. jūnija līdz 2017. gada 5. jūlijam  visos MAXIMA tīkla veikalos, Latvijas Republikas teritorijā, un kuru organizē SIA „Sanitex” (reģ.Nr. 40003166842, juridiskā adrese: Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111) – turpmāk akcijas rīkotāji.

2. Preču izplatītājs: SIA “Sanitex”, Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111.

3. Akcijā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs jebkurā vecumā. Akcijas norises teritorija – visi MAXIMA veikali visā Latvijas Republikas teritorijā.

4. Lai piedalītos akcijā un iegūtu kādu no garantētām balvām, periodā no 2017. gada 6. jūnija līdz 2017. gada 5. jūlijam ir jānopērk jebkuri akcijas produkti noteiktā vērtībā:  a. Nopērkot akcijas produktus 30 EUR vērtībā var saņemt futbola bumbu; b. Nopērkot akcijas produktus 60 EUR vērtībā var saņemt badmintona komplektu.

5. Akcijas produkti: Pampers, Head&Shoulders, Oral B, Gillette, Venus,  Ariel, Tide, Always, Pantene, Aussie, Blend-a-med, Old Spice, Lenor, Bonux, Naturella, Discreet, Ambi Pur, Fairy.

6. Pircēji var iesniegt vienu pirkuma čeku, kurā ir norādīts akcijas produktu pirkums par nepieciešamo summu vai arī var sakrāt nepieciešamo summu, pakāpeniski sakrājot un summējot kopā vairākus čekus par akcijas produktu iegādi akcijas periodā.

7. Pircējam tiek piedāvāta iespēja saņemt jebkuru vienu no divām garantētām balvām, atbilsoši sakrātajai akcijas produktu pirkuma čeku summai (skat. 4. punktu).

8. Lai saņemtu garantēto balvu pircējam ir jāatnes un jāuzrāda pirkuma čeka oriģināli atbilstošajā vērtībā jebkurā MAXIMA XX un XXX veikalu informācijas centrā. MAXIMA apzīmogos un reģistrēs visus pirkuma čekus.

9. Ja pircējs ir sakrājis pirkuma čekus, kur akcijas produktu pirkuma summa ir pietiekama vairākām balvām, pircējs var izvēlēties vairākas balvas, kas atbilst pirkuma čeku vērtībai.

10. Garantētās balvas var saņemt līdz 2017. gada 14. jūlijam (ieskaitot).

11. Garantēto balvu daudzums šajā akcijā ir ierobežots.

12. Akcijas rīkotāji neatbild par garantēto balvu ieguvējam iespējami radītiem zaudējumiem, kas radušies, lietojot balvu.

13. Garantētā balva pēc dalībnieka pieprasījuma netiek aizvietota ar cita veida balvu un tās vērtība netiek kompensēta naudā.

14. Ja pircējs neievēro akcijas noteikumus un iesniedz viltotus pirkuma čekus vai čekus, kas nav oriģināli,vai arī, ja pirkumi ir izdarīti pirms vai pēc akcijas perioda, programmas rīkotāji vai balvu izsniedzēji (MAXIMA) patur tiesības neizsniegt balvu.

15. Visas pretenzijas par akcijas rīkošanu un/vai norisi jāsūta rakstiski akcijas rīkotājiem – SIA „Sanitex” (Liepu aleja 4, Rāmava, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2111) ar norādi „Jauno ģimeņu klubs” līdz 2017. gada 7. jūlijam, pilnībā izklāstot iebildumus un to pamatojumu, pievienojot dokumentus vai to kopijas, uz kurām ir atsaucies pretenzijā, vai arī sazinoties telefoniski pa tālruni 22313448.

16. Akcijas organizētājs izskata pretenziju un atbild uz to 14 dienu laikā pēc saņemšanas. Ja akcijas organizētājs uzskata pretenziju par pamatotu, tas atbildē norāda pretenzijas apmierināšanas kārtību un termiņus. Ja pretenzijas iesniedzēju neapmierina atbilde, tas var aizsargāt savas tiesības un tiesiskās intereses likumā noteiktā kārtībā.

17. Informācija par akciju būs pieejama veikalos, uz informatīvajām lapiņām pie akcijas produktu plauktiem, www.izdevigspirkums.lv.